Zaujímate sa o predaj sro platca dph?

Chceli by ste si založiť vlastnú spoločnosť s ručením obmedzeným, no odrádza vás množstvo administratívy a byrokracie, ktorá sa za celým procesom ukrýva? V tom prípade ste na tom správnom mieste. Predaj sro platca DPH je niečo, na čo sa špecializuje viacero firiem na našom trhu. Ich cieľom je predaj hotových firiem a to bez ohľadu na to, či je daná firma platcom DPH alebo neplatcom DPH. Výber je iba na vás. Poďte sa spolu s nami pozrieť, aké výhody a nevýhody má takáto forma založenia podnikania.

Čo vlastne predaj sro platca DPH znamená?

Predaj sro platca dph na Slovensku
Kúpa a predaj sro platca dph

Takéto spoločnosti sa nazývajú aj ready made s. r. o. Možno ste sa už s podobným výrazom stretli, no pokiaľ nie, všetko vám vysvetlíme. Ak si chcete založiť vlastnú spoločnosť s ručením obmedzeným, pripravte sa na to, že na úradoch strávite dlhé hodiny. A nielen to. Čaká vás tiež návšteva právnika, banky a mnohých iných inštitúcií. Ak sa tomu chcete efektívne vyhnúť, predaj sro pre platcu DPH je presne to, o čo by ste sa mali zaujímať. Ide totiž o to, že si kúpite celú firmu so všetkými potrebnými náležitosťami doslova do 24 hodín bez toho, aby ste museli riešiť rôzne administratívne náležitosti. Prostredníctvom takejto kúpy sa stanete okamžitým konateľom alebo spoločníkom a môžete začať fakturovať. Skvelé, nemyslíte? Firmy zaoberajúce sa predajom sro pre platcu DPH sa snažia svojim klientom ušetriť nielen drahocenný čas, ale aj energiu, ktorú môžu vložiť radšej do svojho podnikania.

Firma šitá na mieru pre svojho majiteľa

Aj tak by sa dala nazvať firma, ktorú si kúpite. Firmy špecializujúce sa na predaj sro pre platcu DPH poskytujú služby na vysokej odbornej úrovni. Určite vás zaujíma, čo taká kúpená firma vlastne obsahuje. Je to firma, ktorá je zapísaná v OR Slovenskej Republiky alebo na živnostenskom úrade. Zároveň by mala mať splatené základné imanie vo výške stanovenej zákonom. Ak je daná firma platcom DPH, je registrovaná na daňovom úrade. Má tiež čistý štít, čo znamená, že nemá žiadne pohľadávky ani záväzky. Začnete teda od nuly bez toho, že by ste sa museli zdržiavať byrokratickými záležitosťami. Viac sa o predaji sro platca DPH dozviete na webovej stránke https://www.easystart.sk/.