Interiérová dlažba dodá vašej domácnosti nádych luxusu

Chcete do svojej domácnosti priniesť nádych exkluzivity a punc luxusu? Potom je pre vás ako stvorená lesklá interiérová dlažba. Hodí sa do všetkých miestností, či už do kuchyne, jedálne, kúpeľne, s pomocou podlahového kúrenia si ju môžete dopriať aj v obytných priestoroch, ako napríklad v spálni či obývačke. Jej všestranné využitie sa skrýva v širokom výbere dizajnov, vzorov, farebného prevedenia ako aj rozmerov. Interiérová dlažba je dôkazom, že pri vyberaní podlahy nemusíte robiť kompromisy. Ponúka vysokú kvalitu a odolnosť materiálu proti mechanickému poškodeniu a zároveň poteší primeranou cenovou dostupnosťou.

Výhody interiérovej dlažby

Interiérová dlažba má mnoho výhod
Vlastnosti interiérovej dlažby

Interiérová dlažba zažíva v posledných rokoch veľký boom. Majitelia nových rodinných domoch častokrát už pri plánovaní domu vedia, že chcú mať v interiéri dlažbu. Najväčšou výhodou interiérovej dlažby je, že je výborným tepelným vodičom. Pri podlahovom kúrení pocítite na vlastnej koži. Interiérová dlažba sa zohreje za oveľa kratší čas v porovnaní s laminátovými podlahami. Teplo akumuluje a pomaly uvoľňuje.

Interiérová dlažba ako dizajnový doplnok 

Na trhu nájdete v súčasnosti naozaj široké portfólio interiérovej dlažby. Veľmi obľúbené sú interiérové dlažby v dekore mramoru či kameňa. S lesklou úpravou získate veľmi trendovú a exkluzívnu podlahu. Interiérovú dlažbu nájdete aj v príjemných teplých tónoch, ako aj v základných farbách ak biela, čierna alebo sivá. Staviť však môžete aj na výraznejšie dominantné farby, ktoré rozžiaria váš domov. Novinkou sú interiérové dlažby v dekore dreva, ktoré na prvý pohľad hodnoverne imitujú drevenú podlahu. O celkovom dizajne rozhoduje aj veľkosť dlažby. Okrem klasických štvorcových formátov, si môžete dopriať veľkoformátové obdĺžnikové dlažby, ktoré opticky zväčšia priestor. Pre dokonalý vzhľad môžete siahnuť po rektifikovanej dlažbe, ktorá sa ukladá s minimálnou častokrát neviditeľnou špárou. Ak hľadáte luxusnú dizajnovú interiérovú dlažbu s dlhou životnosťou, navštívte webovú stránku https://www.at-obklad.sk/